Covid-19 Duyurusu

HEMA ve Tarihi Savaş Sanatları çalışmalarının doğru şekilde yapılması, diğer pek çok yakın dövüş çalışması gibi eğitmen ve sporcuların yakın fiziksel temasta bulunması, kılıç ve vücutla çeşitli teknikler uygulanırken çalışma partnerinin doğru direnç göstermesi ve tekniği çalışan kişinin gelişmesine yardımcı olması ile mümkündür.

İçinde bulunduğumuz Covid-19 pandemisi süresince kapalı alanlarda ve yakın fiziksel temas ile yapılacak çalışmaların hem eğitmen hem de sporcular için çok yüksek risk taşıdığı inancındayız.

Covid-19 pandemi sürecini sağlıklı bir şekilde geride bıraktıktan sonra, tekrardan salonlara dönmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz. Ancak o günler gelene kadar, genel kondisyon ve güce yönelik çalışmaları açık alanda ve sosyal mesafe ile düzenlemenin ve Uzaktan (Online) Tarihi kılıç eğitimlerini sunmanın en sorumlu yaklaşım olduğuna karar verdik.

Açık alanda gerçekleşen spor ve kondisyon çalışmaları ile Uzaktan (Online) Tarihi kılıç eğitimler hakkında ayrıntılı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

Tarihi Savaş Sanatları ve Tarihi Kılıç Eğitimleri

Açık hava çalışmaları

Açık hava spor çalışmaları hafta içi her gün belirtilen saatlerde Fenerbahçe parkı ve Caddebostan Sahil alanında gerçekleştirilen grup etkinlikleridir.

Açık hava çalışmaları ücretsiz, ortak grup antrenmanlarıdır, kişiye özel spor koçluk hizmeti değildir. Katılımcıların spora uygun giyinmesi önerilir.

Katılım göstermeyi düşünüyorsanız, İletişim sayfasında bulunan kanallar üzerinden lütfen bize ulaşın ve katılımınız hakkında bilgilendirin.

Uzaktan (Online) Tarihi Kılıç Eğitimleri

Uzaktan (Online) birebir ve canlı olarak gerçekleştirilen HEMA ve Tarihi kılıç eğitimleri.

Eğitim programına katılmak için evinizde Zoom video konferans yazılımı yüklü bir cihaz, ekran, kamera, mikrofon ve ses sistemi ile kılıç olarak kullanacağınız 90-100cm uzunluğunda düz bir tahta sopa ve rahat hareket edeceğiniz bir alan yeterlidir.

Ayrıntılı bilgi

Yaklaşan Eğitimler / Çalışmalar

Yaklaşan HEMA ve Tarihi Kılıç eğitimleri: Açık Hava Çalışmaları, INDES veya yerli yabancı başka takım ve eğitmenler tarafından sunulan ücretli veya ücretsiz, yüz yüze veya Online eğitimler ve çalışmalar.

Malta Tarihi Eskrim Derneği tarafından 26 - 29 Kasım 2021 tarihleri arasında düzenlenecek olan uluslararası katılıma açık HEMA buluşması.

Etkinlik Takvimi

[tribe_events]