Covid-19 Duyurusu.

HEMA ve Tarihi Savaş Sanatları çalışmalarının doğru şekilde yapılması, diğer pek çok yakın dövüş çalışması gibi eğitmen ve sporcuların yakın fiziksel temasta bulunması, kılıç ve vücutla çeşitli teknikler uygulanırken çalışma partnerinin doğru direnç göstermesi ve tekniği çalışan kişinin gelişmesine yardımcı olması ile mümkündür.

İçinde bulunduğumuz Covid-19 pandemisi süresince kapalı alanlarda ve yakın fiziksel temas ile yapılacak çalışmaların hem eğitmen hem de sporcular için çok yüksek risk taşıdığı inancındayız.

Covid-19 pandemi sürecini sağlıklı bir şekilde geride bıraktıktan sonra, tekrardan salonlara dönmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz. Ancak o günler gelene kadar, genel kondisyon ve güce yönelik çalışmaları açık alanda ve sosyal mesafe ile düzenlemenin ve Uzaktan (Online) Tarihi kılıç eğitimlerini sunmanın en sorumlu yaklaşım olduğuna karar verdik.

Açık alanda gerçekleşen spor ve kondisyon çalışmaları ile Uzaktan (Online) Tarihi kılıç eğitimler hakkında ayrıntılı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.