Ekibimiz

Barbaros Aytuğ
Barbaros Aytuğ
HEMA Dövüşçüsü, Eğitmen, Organizatör

HEMA yolculuğuna 2021 yılında başlayan Barbaros, pek çok uluslararası turnuvada başarıyla dövüşmüştür.

Halen turnuva hedefiyle INDES Akademi’de HEMA dövüşçüsü ve eğitmeni olarak kendini geliştirmekte, yurt içi ve dışında düzenlenen etkinlikleri takip etmekte ve HEMA etkinlikleri düzenlemektedir.

Furkan Tanrıverdi
Furkan Tanrıverdi
HEMA Dövüşçüsü, Eğitmen

Analitik ve kendini zorlamayı seven bir dövüşçü olan Furkan, 2022 yılında başladığı HEMA yolcuğunda yurt içi ve yurt dışında düzenlenen HEMA turnuva, eğitim ve etkinliklerine katılmıştır.

Analitik yaklaşımını turnuva hedefli bir çalışma disipliniyle birleştiren Furkan, bir dövüşçü ve eğitmen olarak INDES Akademi’de kılıç yolcuğunu sürdürmektedir.

Lütfi Özgen Yeniözgen
Lütfi Özgen Yeniözgen
HEMA Dövüşçüsü, Eğitmen

Geçmişinde pek çok takım sporu deneyimi olan Özgen, 2015 yılında başladığı Kılıç yolculuğunda ekiplerin kuruluşunda kurucu rol oynamış, yurt içi ve dışında düzenlenen pek çok turnuva, seminer ve etkinliğe dövüşçü veya koç olarak katılmış veya bu etkinliklerin düzenlenmesinde rol oynamıştır.

Halen INDES Akademi bünyesinde turnuva hedef ve bilinciye HEMA yolculuğunu sürdürmektedir.

Yakup Efe Tunçay
Yakup Efe Tunçay
Kurucu, HEMA Dövüşçüsü, Eğitmen, Araştırmacı

St. Michel Fransız Lisesi’ni bitiren ve lisans eğitimini Koç Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Siyaset Bilimi ile Arkeoloji ve Sanat Tarihi bölümlerinde gerçekleştiren Yakup Efe Tunçay, 2016 yılından beri HEMA (Historical European Martial Arts / Tarihi Avrupa Savaş Sanatları) üzerine çalışmalarını sürdürmektedir.