Telif Hakkı ve Lisans bilgisi

Son Güncellenme Tarihi: 24 Nisan 2022

1. Gayri Ticari Amaçla Atıf Vererek Aynı Lisansla Paylaşma

Bu internet sitesinde yer alan içerikler, halihazırda kaynağı, telif bilgisi ve kullanım lisansı belirtilmiş olan alıntı, ithaf ve kamuya mal olmuş öğeler, görseller ve diğer lisans bilgisi belirtilmiş içerik haricinde, Creative Commons Gayri Ticari Amaçla Atıf Vererek Aynı Lisansla Paylaşma (CC Attribution-NonCommercial-ShareAlike) lisansı uyarınca, kaynağı bu internet sitesi olarak belirtilmek kaydı ile, eğitim, öğretim, kültür ve araştırma gibi ticari veya maddi çıkar gözetmeyen, kamuya fayda üretmeye yönelik amaçlar doğrultusunda kullanılabilir, alıntı veya atıf yapılabilir.

2. Ticari Amaçlara İlişkin

Ticari amaçlar açısından işbu İnternet Sitesi dahilinde (*.indesakademi.com) yer alan tüm özgün içerik (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video, müzik vb.) özgün eser olarak kabul edilmekte ve hakları İNDES Tarihi Savaş Sanatları Akademisine (İNDES) ve özgün içerik üreticisine ait olup, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır. Bu hakları ihlal eden kişiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununda yer alan hukuki ve cezai yaptırımlara tabi olurlar. İNDES, özgün içerik üreticisi veya bunları temsile yetkili kişiler, ilgili yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

3. İletişim

İnternet sitesi içeriğine dair Telif Hakkı veya Lisans Bilgisi ile ilgili olarak, [email protected] e-posta adresine yazabilir veya İletişim sayfasında bulunan Bize Ulaşın formunu kullanabilirsiniz.

İlgili Yasal Düzenleme