Telif Hakkı ve Lisans bilgisi

Güncellenme Tarihi: 07 Ocak 2022

Gayri Ticari Amaçla Atıf Vererek Aynı Lisansla Paylaşma

(CC NonCommercial-ShareAlike)

Bu web sitesinde yer alan içerikler, halihazırda kaynağı, telif bilgisi ve kullanım lisansı belirtilmiş olan alıntı, ithaf ve kamuya mal olmuş öğeler, görseller ve diğer lisans bilgisi belirtilmiş içerik haricinde, Creative Commons Gayri Ticari Amaçla Atıf Vererek Aynı Lisansla Paylaşma (CC Attribution-NonCommercial-ShareAlike) lisansı uyarınca, kaynağı bu web sitesi olarak belirtilmek kaydı ile, eğitim, öğretim, kültür ve araştırma gibi ticari veya maddi çıkar gözetmeden kamuya fayda üretmeye yönelik amaçlar doğrultusunda kullanılabilir, alıntı veya atıf yapılabilir.

CCreative Commons NonCommercial-ShareAlike 4.0

Ticari Amaçlara İlişkin

Ticari amaçlar açısından işbu Web Sitesi dahilinde (*.indesakademi.com) yer alan tüm özgün içerik (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video, müzik vb.) özgün eser olarak kabul edilmekte ve hakları İNDES Tarihi Savaş Sanatları Akademisine (İNDES) ve özgün içerik üreticisine ait olup, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır. Bu hakları ihlal eden kişiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununda yer alan hukuki ve cezai yaptırımlara tabi olurlar. İNDES, özgün içerik üreticisi veya bunları temsile yetkili kişiler, ilgili yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

İletişim

Web sitesi içeriğine dair Telif Hakkı veya Lisans Bilgisi ile ilgili olarak, İletişim sayfasında bulunan Bize Ulaşın formunu kullanabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için bkz.

Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0
5846 Numaralı Kanun (Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu)